Ανακοινώθηκε απο την ΕΠΟ(Ελληνική Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία) ανακοίνωσε το πρόγραμμα στο Κύπελλο Ελλάδας.
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ 2013-2014
Β ΦΑΣΗ
Οι 1οι αγώνες
Τετάρτη 25/9
Νίκη Βόλου-Πανθρακικός 2-1
Αστέρας Μαγούλας-Λεβαδειακός 2-1
Ηρακλής Ψαχνών-Βέροια 3-1
ΠΑΣ Γιάννινα-Αιγινιακός 0-0
Ολυμπιακός-Φωκικός 5-1
Αστέρας Τρίπολης-Χανιά 0-0
Παναθηναϊκός-Εργοτέλης 2-1
Πανιώνιος-Απόλλων Καλαμαριάς 3-1
Πέμπτη 26/9
Κασσιόπη-Παναιτωλικός 0-1
Πιερικός-ΑΕΛ Καλλονής 1-2
Καλλιθέα-ΟΦΗ 0-1
Ηρακλής-Ξάνθη 1-0
Ολυμπιακός Βόλου-Άρης 1-0
Φωστήρας-Ατρόμητος 0-1
Πλατανιάς-Απόλλων Σμύρνης 1-1
ΠΑΟΚ-Αναγέννηση Καρδίτσας 3-0
Οι αγώνες ρεβάνς
Τετάρτη 30/10
Πανθρακικός-Νίκη Βόλου
Λεβαδειακός-Αστέρας Μαγούλας
Αιγινιακός-ΠΑΣ Γιάννινα
Απόλλων Καλαμαριάς-Πανιώνιος
Απόλλων Σμύρνης-Πλατανιάς
Εργοτέλης-Παναθηναϊκός
Φωκικός-Ολυμπιακός
Αναγέννηση Καρδίτσας-ΠΑΟΚ
Πέμπτη 31/10
Χανιά-Αστέρας Τρίπολης
Βέροια-Ηρακλής Ψαχνών
Ξάνθη-Ηρακλής
Παναιτωλικός-Κασσιόπη
ΑΕΛ Καλλονής-Πιερικός
ΟΦΗ-Καλλιθέα
Άρης-Ολυμπιακός Βόλου
Ατρόμητος-Φωστήρας
1η φάση
Σάββατο (14/9)
Ηρακλής Ψαχνών-Παναιγιάλειος 2-1 παρ. (1-1 κ.α.)
Απόλλων Καλαμαριάς-Ζάκυνθος 3-0 (α.α.)
Ολυμπιακός Βόλου-Παναχαϊκή 2-0
Κυριακή (15/9)
Φωκικός-Αχαρναϊκός 2-1 παρ. (1-1 κ.α.)
Βύζας Μεγάρων-Χανιά 1-2
Αστέρας Μαγούλας-Επισκοπή 2-1
Τύρναβος-Ηρακλής 1-1 (3-4 στα πέναλτι)
Αναγέννηση Γιαννιτσών-Αιγινιακός 2-3 παρ. (2-2 κ.α.)
Εθνικός Γαζώρου-Νίκη Βόλου 1-2
Αναγέννηση Καρδίτσας-Καβάλα 3-2
Πιερικός-Βατανιακός 3-0
Γλυφάδα-Καλλιθέα 0-1
Τετάρτη (18/9)
Πανηλειακός-Φωστήρας 1-2
Κέρκυρα-Δόξα Δράμας 2-2 (6-5 στα πέναλτι)
ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ 2013-2014
Β ΦΑΣΗ
Οι 1οι αγώνες
Τετάρτη 25/9
Νίκη Βόλου-Πανθρακικός 2-1
Αστέρας Μαγούλας-Λεβαδειακός 2-1
Ηρακλής Ψαχνών-Βέροια 3-1
ΠΑΣ Γιάννινα-Αιγινιακός 0-0
Ολυμπιακός-Φωκικός 5-1
Αστέρας Τρίπολης-Χανιά 0-0
Παναθηναϊκός-Εργοτέλης 2-1
Πανιώνιος-Απόλλων Καλαμαριάς 3-1
Πέμπτη 26/9
Κασσιόπη-Παναιτωλικός 0-1
Πιερικός-ΑΕΛ Καλλονής 1-2
Καλλιθέα-ΟΦΗ 0-1
Ηρακλής-Ξάνθη 1-0
Ολυμπιακός Βόλου-Άρης 1-0
Φωστήρας-Ατρόμητος 0-1
Πλατανιάς-Απόλλων Σμύρνης 1-1
ΠΑΟΚ-Αναγέννηση Καρδίτσας 3-0
Οι αγώνες ρεβάνς
Τετάρτη 30/10
Πανθρακικός-Νίκη Βόλου
Λεβαδειακός-Αστέρας Μαγούλας
Αιγινιακός-ΠΑΣ Γιάννινα
Απόλλων Καλαμαριάς-Πανιώνιος
Απόλλων Σμύρνης-Πλατανιάς
Εργοτέλης-Παναθηναϊκός
Φωκικός-Ολυμπιακός
Αναγέννηση Καρδίτσας-ΠΑΟΚ
Πέμπτη 31/10
Χανιά-Αστέρας Τρίπολης
Βέροια-Ηρακλής Ψαχνών
Ξάνθη-Ηρακλής
Παναιτωλικός-Κασσιόπη
ΑΕΛ Καλλονής-Πιερικός
ΟΦΗ-Καλλιθέα
Άρης-Ολυμπιακός Βόλου
Ατρόμητος-Φωστήρας
1η φάση
Σάββατο (14/9)
Ηρακλής Ψαχνών-Παναιγιάλειος 2-1 παρ. (1-1 κ.α.)
Απόλλων Καλαμαριάς-Ζάκυνθος 3-0 (α.α.)
Ολυμπιακός Βόλου-Παναχαϊκή 2-0
Κυριακή (15/9)
Φωκικός-Αχαρναϊκός 2-1 παρ. (1-1 κ.α.)
Βύζας Μεγάρων-Χανιά 1-2
Αστέρας Μαγούλας-Επισκοπή 2-1
Τύρναβος-Ηρακλής 1-1 (3-4 στα πέναλτι)
Αναγέννηση Γιαννιτσών-Αιγινιακός 2-3 παρ. (2-2 κ.α.)
Εθνικός Γαζώρου-Νίκη Βόλου 1-2
Αναγέννηση Καρδίτσας-Καβάλα 3-2
Πιερικός-Βατανιακός 3-0
Γλυφάδα-Καλλιθέα 0-1
Τετάρτη (18/9)
Πανηλειακός-Φωστήρας 1-2
Κέρκυρα-Δόξα Δράμας 2-2 (6-5 στα πέναλτι)
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου